11th January / Pretty _____ Liars !

11. january 2012 at 4:32 | Drew. |  On Theme
Dneska jsem vám slíbila , že napíšu / stejně jako v neděli - no nevyšlo to / tak píšu . Chtěla jsem napsat něco normálního ! Ale to nejde ! :D ...Za prvé škola - nejraději bych vám sem napsala jak jsou všichni kreténi a učitelé jsou zasedlý , atd. , ale tak to zjevně není , protože mi došlo , že se musím začít učit ! Brzy , už brzičko bude pololetí a já bojuju o 3 ! Já nechci 4 ! Kurva .... A to jsem si na začátku roku říkala jak se začnu učit a bude to jiné než minulý rok a takový ty keci - hovno ! Všechno je stejný ... No za druhé jsem závislák ! Ano už to tak je , prostě závislačím na blog.cz . Zní to legračně , ale je to tak ! Prostě kvůli tomu se dějou ty věci ve škole - ze kterých jsem fakt na psychouše ! -

11859135_large

Bože tolik mě zase pohltil seriál Pretty Little Liars
Je to tak zajímavé ! No zkuste si to představit - mít mrtvou kamarádku a ještě bejt pod tlakem nějákého maniaka co si říká - A. jako Alison ! Já bych se asi zastřelila a byl by pokoj ! Nejdřív jsem si myslela , že se jedná o nějákou kravinu tipu >Zoufalé manželky , Dva a půl chlapa , ... / všem kdo na to kouká se omlouvám / < a takové , ale tak v té době to byl hit a já nechtěla být loser tak jsem se taky mrkla na první díl - to byla nuda , ale páč byly prázdniny a já neměla co napráci tak jsem se dívala dál a dál a dál ,... no prostě celou první řadu a najednou mě to tak chytlo , že jsem musela vidět i druhou řadu - v té době byly asi 3 díly ... tak jsem je shlédla a začala hledat další , ale ty nebyly tak jsem na to něják zapoměla , až asi před 3 týdnama jsem si všimla upoutávky a tak mi to nedala a dokoukala jsem díly co jsem co neviděla asi 10 a teď už jsem napnutá co bude dál ! :)

Teď to vysílají na kanálu ABCfamily - kdo má tomu závidím - každé ponděli od 19- do 20 hod. večer a zrovna v poindělí bylo zatím to nejnapínavější ! Já se tak těším až se v pátek / tipuju / objeví cz titulky !

Asi se ptáte co na tom vidím ? No je to naprosto dokonalé ! Jsou tam 4 hlavní postavy - Aria , Hanna , Emily a Spencer / kdo by nepoznal jsou to všechno holky / a ty mají svoje tajemství a jejich kámoška Alison zemřela za dovných okolností - vražda ! A takk je to celé zapletené se vzkazama co holkách chodí - co mají dělat aby někdo nevyzradil jejich tajemství / např. že zapálili dům a nechali tam dívku která následně přišla o zrak , atd. / je to táák napínavé ! :) A v tom je to kouzlo , vždy to skon´čí nějákou hádankou ... a další díl zase nějáká hádanka nakonci ! Prostě doporučuju ! :)


Tumblr_lfxdm04daj1qe67soo1_500_large

Tumblr_li7hkj216t1qel0uho1_500_large


osoba prahnoucí vidět další díl PLL
aneb neoriginální Drew.
 


Comments

1 paulína. & ink-heart.blog.cz | Web | 11. january 2012 at 15:49 | React

Máš veľmi pekný design :-)

2 Pajuša♥ ©BRIDGITMENDLERFAN | Email | Web | 11. january 2012 at 16:19 | React

Ďakujem, neviem, koľko mi to vydrží :D

3 S. | Web | 11. january 2012 at 18:33 | React

Díky, že mi rozumíš :D Jo, všichni pozastavujou a píšou: "Affs neoddělávejte si mě prosím!", ale když jsou neaktivní? :D Jako. Navíc mě někteří už nebaví :D Nudanudanuda. :)
Jo, ségra to má taky ráda, tak se asi podívám :D :) prej neoriginální! Pššš;)D

S.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.