1th January 2012 / Silvestr

1. january 2012 at 9:34 | Drew.
Je mi na zvracení . Hlava se mi motá . Cítím se jako na horské dráze . Všude slyším divné zvuky . Jako kdyby mi někdo vymyl mozek a dal místo něj ječící ženskou .

Ale vím , že to stálo za to ! Dáňa mě už předem upozorňoval , že pro mě má nějáké speciální překvapení ... Nejdřív jsem si říkala a ježiš chce mě přef _ _ _ _ _ t tak jsem se ho nenápadně ptala , ale on byl tak tajemnej až mi to bralo dech . Nedalo se nic dělat okolo 20:00 jsem vyšla z domu / on už na mě čekal hned za zatáčkou - naši o něm něvědí :D / krásně jsem se nastrojila - jak vydíte v minulém článku ten třpitivý top a uzké tmavé roury k tomu conversky . - Prostě kráska :D - Tak jsme asi za 20 minut došly na místo / neptejte se proč za tak dlouhou dobu :* / Všichni už tam byli a začalo to " peklo " . Nejdřív se jeden kámoš vsadil s druhým , že nevypijou flašku vodky za 10 minut - oba to dali - a pak se s toho poblili / co taky jiného / No a tak šel večer dál , všichni byli v náladě a já jsem byla čím dál tím víc nervoznější / tak kde je to překvapení ?! / Až asi kolem 23:40 ke mě D. přišel a dal mi pusu / to bylo zase něco - on líbá tak , tak dokonale / , vzal mě za ruku a vlíkl za sebou . Šli jsme co já vím , asi 10 minut až jsme došly na místo . Byla to taková pláninka uprostřed ničeho , všude tma akorát upřostřed byla rozložená deka , okolo hořely svíčky a byli tam připravené dvě skleničky s šampusem a pár chlebíčků . Já jak jsem to viděla hned ze mě strach sešel a něják mi to nedalo a musela jsem mu dát ooobrovskou pusu ! Pak už mě jenom usadil a začali jsme si povídat , pořád jsme se k sobě přibližovali - blíž a blíž a blíž - až mi nakonec Dáňa vzal ruku pohladil po tváři a řekl - teď cituju - " Vždycky mi přišlo , že jsi namyšlená holka která by se se mnou nikdy nezahodila , ale pak když nás Péťa dala dohromady tak jsem zjistil , že jsi naprosto perfektní - / pomlka / ----- pro mě ... A proto ti chci říct , no vlastně jsem ti to chtěl říct už o Vánoce , ale něják se mi to nepovedlo prostě teď je ta správná doba na to říct ti že tě miluju " Jak to řekl tak jsem mu se slzama v očích skčila do náruče a začali jsme se líbat a hladit a do toho začali lítat ohňostroje , atd. Nakonec jsem mu řekla že ho taky miluju a že o něj nechci přijít a takový ty moje žvásty no :D ... Pak jsme se vrátili / ano bez sexu ! :D / k ostatním , popřáli si šťastný nový rok a šli jsme spát - domů ! :D Nikoliv spolu ...

Bylo to to nejkrásnější co mi kdy kdo řekl ... :( Jsme z toho naměkko :D

A CO VY JAKÝ JSTE MĚLI SILVESTR ? POVÍDEJTE , PŘEHÁNĚJTE ...PŘEJU VÁM AŤ SE VÁM SPLNÍ VŠECHNY VAŠE PŘÁNÍ , TUŽBY A PŘEDSEVZETÍ . AŤ JSTE ŠŤASTNÍ S VAŠIMI BLÍZKÝMI KTERÉ MÁTE RÁDI A ONI VÁS . TI KDO NEMAJÍ DRUHOU POLOVIČKU A CHTĚJÍ JÍ NAJÍT TAK AŤ NEPŘESTÁVAJÍ MÍT NADĚJI - NĚKDE TU MUSÍ BÝT ! A NEZAPOMEŇTE - JAK NA NOVÝ ROK TAK PO CELÝ ROK !
 


Comments

1 Daan♥ | Web | 1. january 2012 at 13:06 | React

Čo bude s cenami ktoré si vyhrala vo Vianočnej párty?

2 Daan♥ | Web | 1. january 2012 at 13:12 | React

No dobre :D

3 PiggynQa:),Jannie a Sisi | Web | 1. january 2012 at 14:14 | React

Ahoj:-) U nás na blogu je Novoročná párty, tak prosím príď a zapoj sa do súťaží:-) Ak budeš mať najviac bodov zo všetkých, môžeš získať skvelé ceny:-)
Task prosím príď a oslávime Nový Rok spolu:-)
PiggynQa:),Jasnnie a Sisi

4 Blond Kate | Web | 1. january 2012 at 16:21 | React

Děkuju moc. ♥
Né elektřina je nešlehla :-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.