February 2012

24th February // I have some problems , but nothing important

24. february 2012 at 18:42 | autor to neni
Ach ano , nový layout . Světlý , trapný , nudný , nic extra , nic originálního , opičím se po ostatních , protože taková já už jsem . Mám zálibu v kousání nehtů , které už asi nedorostou , jsem nervozní každou vteřinu , která přichází a pak zase odchází , něco dělám špatně . Musím , jinak bych nebyla tam kde jsem . - Detail , je mi 15 let , 21.2.2012 - Změna stylu psaní článků , budou nesrozumitelné - respektive jsou - a nudné navíc asi tak po dvou týdnech , s tím snad po takové pauze už počítáte . Možná jste si mysleli , že už je konec , ale ani já to nevím , nejsem si jistá už ani v takových primitivách jako je jestli se nad i píše tečka . Plete se mi to v hlavě , nevím čím to je , ale normální to nebude . Je to hrozné , bude hůř .

nepochopená Drew.4th February / Green Tea and lychee

4. february 2012 at 14:33 | píše autor | Drew.

+ http://secret-circle-serial.blog.cz/

Blog kde mě teď prakticky v každou denní hodinu najdete, určitě mě navštivte jsem tam s tou nejlepší osobou na světě - Katie ! To ona dělá designy všem - ty nejkrásnější :) A to ona je ta nejmilejší blogerka na světě a nakonec to ona dělá s vd-online.blog.cz ! Prostě je dokonalá ! :) Takže určitě náš " domeček " navštivte i VY !


++ věděli jste že Lucy Hale - PLL chodí s Chrisem Zylkou - TSC ? :D

- vím nudím , ale co psát , nic se nestalo , nestane a neděje

The Secret Circle

3. february 2012 at 9:52 | Drew. |  Pictures
Tumblr_lykq2bwi9e1r2ziuqo1_500_large

The Secret Circle - tak na tom teď ujíždím a jsem nucena říct , že PLL je oproti tomu smetánka !


1 February / Just Tea

1. february 2012 at 17:57 | Drew.
... Tak a je to tu ! Že já mám takový štěstí , vždycky to přijde přijde v tak špatném období . Drew. ty jsi tak nepoučitelná a pitomá ! Vždyť on ani neví , že existuješ , ale možná ví ! Přidal si tě na facebooku a taky ti zamával a kouká na tebe když procházíš :) . S V. to skončilo - všechno ! Sice V. o tom neví a asi ani nebude vědět ,ale to je na dlouho . Teď je nejdůležitější Martin ! On je tak vysokej a krásnej . Má hnědé oči a vlasy jako Harry s 1D , prostě kluk snů ^^ Vždycky má tak krásné oblečení a ten jeho pohled , je tak manipulační . Chápete ? Kdo ne - tak v tom zase lítám až po uši - a pro uplný debili - J Á J S E M Z A M I L O V A N Á !

Nemohu jíst , nemohu spát myslím jen na něj ve svých romantických snách (- kravina :D , ale vymyšlená MNOU ! )

... Co kdyby mě oslovil ? No já bych sebou asi sekla . Ne- vážně , já nežertuju ! Ale on mě neosloví jemu je 16 ( možná ještě 15 ) a mě 15 a je o rok výš - on je v prváku a já v kvartě , chápete , že jsme jako víno a ocet ?
On - krásnej , milej ( tak určitěě ) , prostě ^^ , hnědovlasej , hnědookej
Já - hnusná , milá ( no , ehm ) , prostě >< , blondýna ( = z Londýna ) , modrooká ... tvl jak pro Hittlera :D !
Tumblr_lxlklo89af1r1tc1eo1_500_large
______________________
Jiné téma .... TO NEJDE :D
Ale jo zítra snad dají na zkouknito další díl Pretty Little Liars ! :) Tolik se těším ... Jsem věrná faninka - přiznejte se doopravdy , KDO TO ZNÁ ?

School - jedno velké pohřebiště :D Néé tak ted to vcelku jde ( když je tak ON ^^ ) zatím na druhé pololetí samé jednušky / proč to tak nešlo i minulé polletí ? / ... Dneska mě učitel pochválil , že jsem měla nejkrásnější fejeton - to mě potěšilo , protože jak vy určitěěě víte tak chci být žurnalistka ! :) A psát do novin nebo do modních magazínů , ale o tom jindy !

Family - zuříí , takže jsem tu tajně :D ... Ale přednastavím články páč sem smím jen v pátek nebo sobotu :/ Kvůli tomu cáru papíru co má v záhlaví napsáno - " Vysvědčení " !!! Kdo to mohl tušit , že mi kravka dá 3 z dějáku , no posuďte sami co by jste mi dali - mám tam za minulé čtvrtletí - 3,3,3 a za tohle čtvrtlettí - 2, 2, 2, 2 . Tak co ?!!!

Nu, nebudu se rozčilovat - jdu myslet na něj ^^ / vím , že jsem s tím otravná - No a co ? :D / (s)mějte se bobánci ^^