1 February / Just Tea

1. february 2012 at 17:57 | Drew.
... Tak a je to tu ! Že já mám takový štěstí , vždycky to přijde přijde v tak špatném období . Drew. ty jsi tak nepoučitelná a pitomá ! Vždyť on ani neví , že existuješ , ale možná ví ! Přidal si tě na facebooku a taky ti zamával a kouká na tebe když procházíš :) . S V. to skončilo - všechno ! Sice V. o tom neví a asi ani nebude vědět ,ale to je na dlouho . Teď je nejdůležitější Martin ! On je tak vysokej a krásnej . Má hnědé oči a vlasy jako Harry s 1D , prostě kluk snů ^^ Vždycky má tak krásné oblečení a ten jeho pohled , je tak manipulační . Chápete ? Kdo ne - tak v tom zase lítám až po uši - a pro uplný debili - J Á J S E M Z A M I L O V A N Á !

Nemohu jíst , nemohu spát myslím jen na něj ve svých romantických snách (- kravina :D , ale vymyšlená MNOU ! )

... Co kdyby mě oslovil ? No já bych sebou asi sekla . Ne- vážně , já nežertuju ! Ale on mě neosloví jemu je 16 ( možná ještě 15 ) a mě 15 a je o rok výš - on je v prváku a já v kvartě , chápete , že jsme jako víno a ocet ?
On - krásnej , milej ( tak určitěě ) , prostě ^^ , hnědovlasej , hnědookej
Já - hnusná , milá ( no , ehm ) , prostě >< , blondýna ( = z Londýna ) , modrooká ... tvl jak pro Hittlera :D !
Tumblr_lxlklo89af1r1tc1eo1_500_large
______________________
Jiné téma .... TO NEJDE :D
Ale jo zítra snad dají na zkouknito další díl Pretty Little Liars ! :) Tolik se těším ... Jsem věrná faninka - přiznejte se doopravdy , KDO TO ZNÁ ?

School - jedno velké pohřebiště :D Néé tak ted to vcelku jde ( když je tak ON ^^ ) zatím na druhé pololetí samé jednušky / proč to tak nešlo i minulé polletí ? / ... Dneska mě učitel pochválil , že jsem měla nejkrásnější fejeton - to mě potěšilo , protože jak vy určitěěě víte tak chci být žurnalistka ! :) A psát do novin nebo do modních magazínů , ale o tom jindy !

Family - zuříí , takže jsem tu tajně :D ... Ale přednastavím články páč sem smím jen v pátek nebo sobotu :/ Kvůli tomu cáru papíru co má v záhlaví napsáno - " Vysvědčení " !!! Kdo to mohl tušit , že mi kravka dá 3 z dějáku , no posuďte sami co by jste mi dali - mám tam za minulé čtvrtletí - 3,3,3 a za tohle čtvrtlettí - 2, 2, 2, 2 . Tak co ?!!!

Nu, nebudu se rozčilovat - jdu myslet na něj ^^ / vím , že jsem s tím otravná - No a co ? :D / (s)mějte se bobánci ^^
 


Comments

1 Lucy | Web | 1. february 2012 at 21:26 | React

Tak mu zkus napsat třeba na FB ;) .. Znám PLL jsem do nich úplně zažraná, dneska jsem zkoukla už 2x 17 díl .. už se těším na další .. každý den čučím na zkouknito jestli tak nepřibily další.. Nebo znáš pak Secret Circle? To je taky moc pěkný ;)

2 Lucy | Web | 2. february 2012 at 17:48 | React

No chtěla jsem udělat blog o pll něco přidívat ale jinak tam píšu něco osobě snad po čase něco budu přidávat o pll ;) Když tak se ti ozvu :)

3 Vampire´s Girls....píše ♥katie♥ | Web | 3. february 2012 at 8:57 | React

Ahoj:) zrovna sem četla tvoji nabídku a nebylo by špatný kdyby si se ke mě přidala:) sem na blog teĎ sama a už to nestíhám...máš třeba icq nebo skype? tam se líp domluvíme;) BTW: koukám, že máme hoodně společnýho a mohli by sme si rozumět! :D

4 Vivi | Web | 3. february 2012 at 9:06 | React

máš to tu pěkný ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.