Go to hell ! {part1/5}

3. march 2012 at 19:47 | w-hore*

Cítila palčivou bolest ve svém hrudníku , on jí opustil - JÍ ! v tuhle roční dobu , na Valentýna , na den lásky a vyznání citů se s ní rozešel . Pořád jí ty slova zněla v hlavě .
Katie se zastaila a začala přemýšlet co tím myslel . Myslel tím , že jí chtěl , ale už nechce nebo to , že jí nikdy nechtěla jen to hrál ? Sama si připadala jako chycená v pasti , sama . Pustila si do sluchátek písničku a v duchu si zpívala

But baby I don't mean it
I mean it, I promise
Da da da-da da
Please don't leave me
Da da da-da da
Please don't leave me


Autobus konečně zastavil na její zastávce a ona s očima plnýma slz a utrpení vystoupila . Pořád si to nedokázala připustit . Uprostřed cesty se zastavila a sedla si na obrubník , začala hořce plakat . Slzy chutnaly slaně a neopětovně , vystrašeně a úlevně . Cítila jak se jí zrychluje puls a srdce začíná nabírat rychlost , jakou ještě ve svých 16 letech života nazažila . Teď už věděla , proč se choval poslední týden tak zvláštně , byl tajnůstkářský a odvracel se od ní . Věděla to , ač nerada ,ale věděla . Bolest se zvětšovala s nárůstem slz . Věděla , že jí nikdo nesmí vidět , jak pláče , ale nedokázala to potlačit . Došla domů , mezitím se alespoň o přijatelných 10% uklidnila a podala dnešní hlášení . " Vše bylo vpořádku , tati. " Už při této větě věděla , že lže .Ale nedokázala to zastavit . " Dnešek byl zvláštní " Opravila se . " Ale zlatíčko , čímpak ? " rychle začala přemýšlet " Byli jsme na tělák venku " vykoktala v prosbě aby jí uvěřil ."Tak to chápu , to se jentak netstává a nejdeš někam s Justinem ? " prohodil otec v domění , že u Katie zaboduje , když už si pamatuje Justinovo jméno a neříká mu Jasper . " Ne " řekla sklesle Katie . Otec jen přitakal " Hmm .. "
Za několik hodin Katie byla naučená a jakžtakš v pohodě . Nepřipouštěla si to , i když věděla , že by měla . V noci se jí o tom dokonce zdálo , ta událost se opakovala pořád dokola , dokola a dokola , až se ze snu probudila celá spocená a uplakaná .
Takhle to šlo i několik dní potom. Katie byla smutná , nic nejedla , nespala , s nikým si nepovídala až si spolužáci mysleli , že se zbláznila i když Katiina nejlepší přítelkyně Angi je od té teorie odvracela. Katie věděla , že si to šuškají , ale nic s tím nedělala . Pořád myslela na ty krásné chvilky s Justinem . Když spolu byli na prázdninách , když se líbali v dešti , ve škole spolu chodili jako jedno tělo, pořád měli propletené prsty . Ale teď ? Teď už jen přihlíží jak se Jus prochází s nějákou novou holkou - Susi , asi . Její školní průměr šel bídně dolů . Dny ubíhali jako Katiiny slzy , tak rychle a nevratně .
Už to byli 4 měsíce od jejich rozchodu a Katie nad tím pořád dumala . Až dospěla k závěru - mesí to skončit ! " Prostě to musí skončit ! " vykřikla .

POKRAČOVÁNÍ ZA TÝDEN ! 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.