tell me what you want from me !

23. march 2012 at 16:59 | Drew. - NO!

˝ If you love me , I make you a star ˝

Jaro . Jaro už. Jaro už je . Jaro už je tady. A Drew. konečně došla správného vedení svého uboze snadného života . Jediná věc kterou potřebovala byla vidět onoho chlapce s jinou dívkou ruku v ruce , propletené prsty a hned se jí rozsvítila žárovička a svět byl barevnější než škála barev v obchodě s tapetami . Už ví , že láska neosplepuje to co oslepuje je jen chtíč . Pravá láska je jako vesmír - nekonečná a zřetelná .

Je to už skoro týden co se to stalo , ale pro Drew. je to jako rok co ho neviděla. Ne neviděla. On jí taky ne , ale to je jí jedno v jednu chvíli byla Drew. zaslepená chtíčem mít toho onoho chlapce a v druhé chvíli byla totálně čistá a volná , prázdná jako sklenička od vody .Cítila vzduch , vnímala zvuky a vše co kolem ní bylo . Svěžest. A jediné co k tomu potřebovala bylo ukryté v 5 sekundách jejího života .

Tumblr_m0ff99oef21qkv8fpo1_500_large
" A pak si stoupla na špičky , on se ani nehnul byla to chvilka na kterou se nikdo nepřipravoval , něco tak jednoduchého a přeto složitého , zablýskalo to a ona ho jemně políbila na jeho rty , trvalo to sotva 5 sekund , odtáhla ho od sebe a mírumilovně se usmála , on tam stál a jen se na ní díval , těma hlubokýma hnědýma potemělýma očima . V tu chvíli zapoměla na denní starosti , na nějákého onoho chlapce s jnou dívkou a jen tam tak bezmocně stála a všechno se jí začalo vybarvovat "

˝ Letní vánek vnímám dobře jako něco co je hebké , ale dokáže i zabíjet ˝

 


Comments

1 Tajemná Temnota | Email | Web | 23. march 2012 at 17:28 | React

Emm díky za nabídku, ale já si všechno vyrábím sama xD.
Ale jestli se nudíš a chceš mi něco vyrobit, tak ys mi mohla vyrobit nějaký plakát, koláž srdíčko to je fuk co s Black Veil Brides, já si to pak vystavím na blogu xD xD. Ale jenom jestli chceš (černé xD).

2 cathy. | Web | 23. march 2012 at 18:01 | React

ahoj, beru tě mezi affs :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.