May 2012

Graphic

31. may 2012 at 6:32 | .::DREW::. |  On Theme
ahojte,
konečně po dlouhé době jsem si zase našla čas na nějákou tu hrůzostrašnou patlaninu , které já osobně říkám ´grafika ´ . tentokrát jsem udělala jenom takový jednoduchý layout s přírodou a focením . snad se bude alespoň někomu líbit .)
není na stažení , kdo by chtěl musí se napsat pod článek , protože je tam horní menu a ještě nápis blogu dodělat , takže kdo by měl zájem nechť napíše do komentářů .

by : drew. | my opinion : 89% | time : 1.5 hod. | download | náhled
[edit] - dívali jste se na TVD ( 15´30 - 16´30 ) s cz dabingem ? to je děs běs :X , vůbec se mi to nelíbí. zůstanu u titulků .)

[edit] - když už jsme u té grafiky tak proč ne i nový layout , že ? je trošku propracovanější než ty předtím , snad se líbí .)

Today + Drawing

29. may 2012 at 15:43 | .::DREW::. |  My drawing

ahojte,
tak jsem zase něco malovala . je to z té výstavy mám i pár fotek , ale kvalita mobilu pokulhává a ani ty díla nejsou žádná sláva . tudíž nevidím důvod proč vám to sem strkat . spíš jsem se zase nudila tak jsem jednu kvalitnější fotku vybrala a snažila se si ji podle svého upravit , vylepšit a překreslit . myslím , že to není zase až taková hrůza , až na to , že jsem to vyfotila nakřivo :X ale tak co ode mě můžete čekat , že ? .)

dnešek byl bezva , jenom 4 hodiny a pak domů - děkuji maturito a ano bojím se tě už teď :X . zase asi půjdu ven , když ještě není taková zima . ale na mikinu už to tak trošku je . nebo jsem jen já taková přecitlivělá ,) ale tak v nejhorším mi jí tam někdo půjčí . jo už zase narážím na D. jinomže kdyby jste ho znali - to je takovej hezkej , milej , chytrej a objetavej kluk .) miluju ho. a tak trošku doufám , že když mi to píše a říká každej den tak i on mě a , že nám to vydží .) snad.


[edit] omg ! teď , dnes , toplist 100+ , thank you !

Hapyyyy day ! + photo

27. may 2012 at 10:11 | .::DREW::. |  Journal
čaute,
včerejší exkurze byla taková nuda :X něco děsného , každej tam pomalu usínal vestoje , ale co už . hlavní část byla ta druhá , 2.hodinová ,) vyrazili jsme s P. do flory a začalo se shoppin´ . nejdřív jsem si koupila pár náramků ( moje vášeň , za chvíli bydu mít ruku až k rameni ovitou náramky ) pak si P. koupila tričko . asi za 20 minut jsme to celé proběhli a šli na jídlo .) po jídle jsme šli znovu a v 2.kole jsem si koupila nové balerínky a ještě jedny boty na léto + krásné kraťasy .) takže jsme spokojená .) večer ( +- 18 hod. ) jsme se sešli s D. a byli jsme u vody na lavičce , povídali si , tulili se , jedli nanuka a prostě všechno co k tomu patří ,) prostě krásný den .) no a v závěru večera mi rodiče řekli , že jsem se dostala na moji vysněnou střední školu ( prague ) a za přijímačky , že jsem se tak snažila jsem dostala ipad ! no chápete to ? já teda ne ... a to ještě neviděli vysvědčení , to mi ho asi zase zabavěj =D


[edit] jůůů , teď koukám na toplist po delší době a už přes 11 tisíc .) děkuji .

[edit] to na té fotce ↑ jsou ty nové botky ,) snad to jde vidět dobře .)

Today plan + Photo

26. may 2012 at 6:32 | .::DREW::. |  Journal

mňau ,
čaute dneska se nejspíš už neozvu , máme takovou školní akci (- ano v sobotu ) . jde o to , že jedem do prahy na nějákou exkurzi a pak samozřejmě náš milovaný rozchod , kdy s Péťou vyrážíme tryskem k obchodům .) což znamená , že možná večer , ale spíš až zítra vám sem dám fotky nových věciček ,) uvidíme , jsem momentálně strašně šťastná , protože jsem zaprvé *dostala kapesné ( 400,- kč ) * za druhé * vydělala si brigádou ( venčení psíka ^^) * a za třetí se večer po tý exkurzi * uvidím se šmoulou * ... tolik šťastná jsem snad ještě nebyla .)

ohledně toho ´kdo je šmoula (?) ´
- no nakonec jsem B. řekla , že budem jenom kamarádi načež si za mnou začal chodit pro rady ohledně holek -_-
- P. mi řekl , že budem jenom kamarádi a , že by nikomu nechtěl líst do zelí , což jsem na něj nejdřív koukala jako ´o čem to sakra mluvíš ? o.o´ a poté mi vysvětlil , že se strašně líbim D. a ,že mě chce pozvat ven a blablabla ... po 10 minutách se mě zeptal jestli to léto platí ? =D ... ´samozřejmě , že ANO ! ´
- takže máme vítěze Drew-ina srdíčka ,) nečekala bych , že to bude D. , spíš jsem to čekala od těch dvou ↑ , ale co už .)včerejší večer s P.

School boring + Photo

25. may 2012 at 15:34 | .::DREW::. |  Journal
helo-te (?) ,
dneska nevím co bych napsla tak asi jenom jedna fotka ze včerejška ´) jinak taky jste byli na testování ( 9.třídy + kvarta ) z ájiny , včera ? to bylo primitivní , co ? :D představovala jsem si to uplně jinak , nějáký těžký poslech a pak třeba i něco co jsme nebrali a hrozně jsem se bála ,že budu zařazena do té nižší urovně :X no nakonec jsem ze základu měla 100% , z poslechu 100% a z těžší urovně 94% . jupííí ! ´) vcelku dobře pohřbený den .


naše společné hodiny xxxx


Pictures 008.

23. may 2012 at 17:40 | .::DREW::. |  Pictures
baf,
ahojte příšerky ´) dneska mám vcelku dobrou náladu a uvědomila jsem si ,že už dlouho jsme nepřidala žádné obrázky , tak to dnešním článkem napravím ´)

jako téma jsem vybrala krásu starých měst . navíc na weheartit jsou tak boží obrázky tak tomu ještě přidávají tu dokonalost. jednou bych chtěla taky takové město kouzel najít a třeba tam i bydlet ´) taky se vám to tak líbí jako mě ?

dneska jsem si stáhla do mobilu fotku jak se fotili naši hokejisté za ten bronz ( jako bych tam už těch fotek hokeje neměla dost ) a to je tak božííí , hlavně jako tapeta ´) dál jsem si tam taky stáhla písničku ´both of us ´od taylor swift feat. b.o.b . je to kránej song , i když mi přijde takový jednotvárný .

Tumblr_m3xpsnz4hu1qc85tqo1_500_large


я магия drew.

21. may 2012 at 15:37 | .::DREW::. |  Journal
nazdarte ,
nojo tolik se to nepoužívá , ale já vždycky začínám tím pozdravem a za to koncovku -te a nechtěla jsem rušit tradici takže si toho nevšímejte . většina z vás asi nerozumí nadpisu , ti chytří ještě ani nedočetli sem a už to hází do google translate . já vám to , ale velmi ráda řeknu sama - " som čarovný " je to v ruštině , protože jak někteří z vás pochytili tak já jsem fandila rusku ! fandila bych slovákům kdyby nás nevyřadili :x šmejdi.

pro ty retardy , který si pořád myslej jak je slovensko lepší v hokeji než čr , jsem tu (opět) velmi ráda udělala takovou tabuličku , po přečtení snad slovenské blogerky zakalpnou papulu ´)

ČeskoSlovensko
MS 2000 - 1.místo
MS 2001 - 1.místo
MS 2005 - 1.místo
MS 2006 - 2.místo
MS 2010 - 1.místo
MS 2011 - 3.místo
MS 2012 - 3.místo
MS 2000 - 2.místo
MS 2002 - 1. místo
MS 2003 - 3.místo
MS 2012 - 2.místo

a to je jen od roku 2000 , to ještě byla čr v 1999 (1), 1996 (1) , 1997 (3) , 1998 (3) , 1993 (3) .

ten můj rozkošnej brouček malinkej ^^ chudinka malinkej ... on má takovou smůlu na ty tyčky :( ^^ ... i ty naše ´baby jágr´ ... 67 ♥ (vím , že je pořád měním , ale je to pařád stejné - Pleky ( 14 ) , Eli ( 26 ) a nyní i Froly ( 67 ) stejně je za pár dní budu milovat všechny pak na ně zapomenu a za rok zase - " aaano , já tak miluju _________ ♥♥♥ on je taaak boží " a další moje střeštěné kecy)
http://www.tyden.cz/obrazek/201112/4ef6558828c88/crop-153688-zzfrol.jpg

♥♥♥Michal Frolík 67 ♥♥♥


american smile

Photos + hockey - Slovakia :X

19. may 2012 at 14:03 | .::DREW::. |  Journal
čaute,
včerejší den neměl chybu ´) když jsem přišla do školy tak jsme si všichni říkali o hokeji ( 4:3 - jóóo ! ) a takový ty kraviny , ale pak jsme se dohodli s Péťou , že půjdem večer ven ještě s nějákejma klučinama . tak jsem to sezvali a znáte to ne ? povídali jsme si , pak jsme začali chodit po městě a zvonit na zvonky všem a zdrhali , přičemž někteří už šli dom , protože byli mimo , unavení ( upozorňuji - nic jsme nepili !!! ) ale celkově to byl super den ´)

[ s Péťou ♥ ]
dneska už se neskutečně těším na hokej ´) musíme vyhrát , vždyť jsou to jenom slováci , kolikrát vyhráli MS ? ani jednou ne ( myslim ) a kolikrát my ? už několikrát , prostě si to zasloužíme teď vyhrát ! ♥ kdo bude taky fandit ? ´)

Hockey :X + photo

17. may 2012 at 15:52 | .::DREW::. |  Journal
ahojte,
dneska přidám dvě fotky , je to focené dneska , po škole . upravila jsem to v pixlr.com , což je jak jsem zjistila ´napodobenina´ picniku a velmi se mi to zamlouvá , už ani nemusím jak truhlík stahovat všechny ty brushe atd. na dvě fotky . dneska ve škole pohodička - dvoje ivt = hledání kluků na fb a pak testík z matiky ( 1 ) , následně testík z chemie ( 4 - když uzná alespon ty dvě věty :X ) . ale nejlepčí dneska se těším na HOKEEEJ ! musíme ty šmejdy severský položit na lopatky ! doufám , že to bude při nejhorším jako s itálii ´))good luck in the match ♥

Number 14/26 - I love you , always in my heart

15. may 2012 at 21:58 | .::DREW::. |  Journal
dnešní shrnutí

16:20 - uběhly necelé 2 minuty od začátka a začíná dlooohá érá gólů :)
( 16:28 - vlastní gól :/ )
16:33 - další gól
16:43 - v řadě třetí gól
17:13 - potom čtvrtý gól
17:22 - následuje pátý gól
17:28 - další číslo je šest
17:59- následně pak padá i hranice s číslem sedm
18:02 - osmý gól to jistí ;D

Czech Republic : Germany
8:1
trošku nepotěšil ten lastňák , ale tak jako Aleš H. zaválel :) a jsem ráda , že si na posledních 15 minut zahrál i Mrázek - kterého představili jako Mráčka a to se nevyhlo velmi vtipnému komentáři moderátora , aneb : " Z toho mráčku nezaprší "

další zápas
17.5. už na nás čeká rozbouřené Švédsko ... brr :XX

mimo zápas
achjo , o pauzu mezi třetinama dávali nějáký ukázky nejlepších gólů naší reprezentace a byl tam i Rachůnek , tak je mi teď tak něják smutno a dobreku , že už tu s námi není a jak umřel - tak odešel i můj nejmilovanější hokejista všch dob - ´Patrikůůů , já tě chci zpátky :(´ ach ano , řeč je o čísle 26 aneb levé křídlo - Patrik Eliáš , je mi to tak strašně líto . jak jsem to neprožívala 7.9.2011 se všemi tak teď to prožívám uplně sama , to je hrozný :( až tu z toho fňukám , já je chci všechny zpátky ! tohle , bez nich , není to ono , není to to co bejvávalo ... je to takový bez života a bezduchý hokej , smutný

Tomas Plekanec.png Patrik Eliáš
♥♥♥ Tomáš Plekanec -14 , Patrik Eliáš -26 ♥♥♥