June 2012

Whistle - Information - Photo

30. june 2012 at 7:52 | drew. |  Journal

Čaute koťátečka ,
tak jakpak se máte první den prázdnin? Já vcelku niják. Jsem unavená, ale spát nemůžu, mám hlad, ale jsem líná se jít najíst. Chybí mi škola- divný. Nebo ne jako škola, ale ty lidi a hlavně M. nojó. Tak užívejte azatím čao!

Včera s Péťou ,)

Back - Summer Paradise - Photo

29. june 2012 at 18:00 | drew. |  On Theme
Nazdarte mrňousové ,
tak jsem se vám vrátila, protože kam jinak psát svoje nálady jakožto vzpomínky, že? Během těch 3 dnů co jsem tu nebyla ( :D ) se toho moc nezměnilo. Zase jsem na blonďato, protože ta red head byla moc. Což mi připomíná aktualizovat fb musím. No dál hrozně se mi po vás stýskalo hlavně po mojí jediné - Tess :-*

CHANGE - layout, menu, image, style writing articles, this summer will be legendary ( ? ), i´m single, will be some son_, will be big affiliating


s Péťou ,)

Popravdě - vysrat se na vás je málo :D

29. june 2012 at 15:14 | drew. |  On Theme
Kočičáci ! :D
Chyběla jsem vám ? Já se jentak nevzdávám ... jedu si to svoje a kdo si myslel že končím - IT WAS ONLY JOKE :D

Tumblr_m5h02zpl4g1r94ec1o1_500_large

Be proud , Be strong , Be o.k.

26. june 2012 at 19:09 | drew.
už nemám sílu . vůbec nevím co psát a už mě to tu nebaví . ani affs už neobíhám, sice mě baví číst jejich články a tak, ale dělám to jen z donucení . stejně sem nikdo nechodí, nikdo nekomentuje a tak . možná vám přijde , že jsem poslední dobou jen pesimistická , ale to moji milí není vaše starost . už mě nebaví žít ani psát ani nic na tomhle malém světě .loučím se s vámi tedy v dobrém . ( berte to jak chcete , klidně jako hiatus nebo konec to je fuk ) mám jiný blog ( viz. -obrázek v menu ), není deníčkový. je o demi lovato , protože jsem si ji zamilovala a její písničky mají ( oproti statisícům jiných zpěváků ) poslání něco říct ostatním . každý se tam najde . doporučuji - nemyslím ty pitomosti z minulých let , myslím album unbroken .
vydržela jsem tu s vámi už přes půl roku a bylo tu krásně , někteří mě znáte podrobněji jiní ne , každopádně to už je teď jedno . blog mazat nebudu , ať si to všichni přečtou .

adios!

Inspirace mi chybí

23. june 2012 at 13:43 | drew. |  On Theme
so much for my happy ending
tak jsem zpátky z výletu. bylo to hezký , chodili jsme na výlety, koupali se, blbli a štvali správkyni chatek. fotky vám sem dávat nebudu, protože stejně žádný kloudný nemám. dneska jedeme s kamarádama do kina. jo, jo jsem smutná. vůbec nevím co dělat. na tom stanování jsem potkala Martina a on se se mnou hned začal objímat a říkat mi jak jsem krásná a jak je mu to všechno líto. chjo. vím, že mám Dáňu, ale bohužel jsem si uvědomila, že ho nemiluju, že ho mám ráda pouze jako dlouholettého kamaráda. nevím jak mu to mám říct.
prostě miluju a budu milovat Martina. my dva jsme jako magnety, pořád se přitahujeme. na tom stanování jsem taky Dáňovi řekla něco co jsem nechtěla, protože jsme se tam pohádali, kvůli tomu, že jsem se bavila s Martinem. nesnáším naše hádky, navzájem si ubližujeme, je to strašný. mám komplikovaný život. dotoho ještě to vysvědčení a jsem mrtvá. nesnáším se, dělám jinom blbosti a platí za to ostatní. nejraději bych někam utekla a byla tam chvíli sama, ujasnila si myšlenky a tak. máte taky někdy takové chtě, utéct z reality do jiného světa?
nědy si říkám, že by světu bylo lépe beze mě. kdybych umřela bylo by všechno lepší, bez stresu. nemyslím si, že by nědo truchlil. životy ostatních by šli dál i beze mě. přemýšlím, jaé to je nebýt. nedýchat, necítit a nehýbat se.

523595_381157245250848_865075713_n_large

... of you

21. june 2012 at 13:52 | drew. |  Recenze
other people : 87% | drew : 93%

přednastavený článek ( jsem na šk.výletě )

summer 2012

17. june 2012 at 12:52 | drew. |  On Theme
mám tu pro vás takovou menší inspiraci , respektive něco jako moje přání na toto léto. fotku těch vlasů vám sem dám možná večer , se uvidí. přijdu si uplně jinak , starší. weird.

Tumblr_m5kt3jnsmb1r0abjpo1_500_large

more >

change

16. june 2012 at 15:24 | drew. |  Journal
tak konečně jsem se dopracovala k tomu co chci. ohledně blogu. konečně jiný layout. vymazala jsem menu , změnila horní menu a dala jiné záhlaví i barvu pozadí . změnila jazyk blogu na angličtinu , upravila zadávání komentářů a vyhodila avatary. snad vám to nevadí a některým možná i líbí tak jako mě . ještě přidám něco do horního menu a bude hotovo. píšu sem hlavně proto , že P. jela někam s rodiči a D. je volnej až večer , takže teď se nudím. Ema tu vedle mě vychrupuje. je taková malička a křehká , to vás zjevně nezajímá. no ještě upravím to zápatí a jdu si s ní hrát. je to divný nebýt jedináček.


edit [taky k change]
to snad není možný! rodiče mi dovolili si přebarvit vlasy na rudou , red head ^^ ouje! už je o to prosím celou věčnost , ale přistoupili na to až teď. je možný ,že jinom bezmyšlenkovitě přikývli. jsou dost zaměstnaný Emou a na mě kašlou ,ale neva podstata je stejná. takže za chvíli s P. pro barvu a jde se na to! na co taky čekat,že ? až si to rozmyslí? ani náhodou! už se těším. hodím sem (may-be) foto ,) to bude D. čubrnět večer!

edit [není k change :D]
jinom mě tak napadlo broučánci ^^ nechtěl by se mnou někdo spoluadminovat na stránce o Demi Lovato ? stránka je založena , má layout a rozcestíky jsou hotové , takže kdyby měl někdo zájem tak napiště pod tenhle článek , děkuji (viz. web)

No time

15. june 2012 at 21:46 | .::DREW::. |  Journal
omlouvám se , ale něják celkově nestíhám -_- mám hodně školy a navíc mě to sem už netáhne tak psát jako to bylo dřív . možná to bude tím , že nemám o čem psát nebo to , že jsem pořád venku a chci tam být dál- s D. nojo je to složitý ,) každopádně děkuji za brutálně velké návštěvy za tento týden ,)

zítra tu nejspíš taky nebudu dopoledne jedeme s rodinou do nějákého velkého květinářství a pak na oběd a odpoledne mám sraz s Péťou a jdeme do kina , takže to opět vidím bledě .

přes týden tu budu maximálně tak v pondělí , možná úterý , ale pak středa + čtvrtek + pátek jedem se třídou na campování , do chatek . už jsem byla v šoku , že celý 3 dny neuvidí D. , ale nakonec jede i jeho třída s náma ( je o rok výš ) takže pohoda .)

něco z života - narodila se mi sestřička. jmenuje se Ema a je strašně roztomilá . možná přidám i fotku .) je to takový uzlíček štěstí a lásky , je strašně maličkatá . nojo tak teď už to není jen Evelína , ale k ní i Ema ( naši jsou nějáký uchylný na to E- teď to vidim :D )


edit > this is my little sis ( first days home )

> Only you and me ~ no ! > what? why ? ~ it´s just YOU and me

11. june 2012 at 22:25 | .::DREW::.
shit.
čaute koťata ,
dneska jsem celá mrtvá , včerejšek jsem byla s D. venku a zakecel se tam s kámošem , kterej nás pak vzal na nějáký takový strašidelný místo , kde bylo spoustu divně vypadajících lidí . no tak co , ale bylo to s D. tak co by , že ?! dneska jsme zase byli spolu a bylo to kouzelný , prootže furt lilo tak jsme šli k němu ( rodiče nebyli dom ) udělal kakajíčko a pustili jsme si film a jinom se tak tulili .) miluju tyhle chvilky s ním , umí to tak udělat , kouzelné !

jdu si lehnout , možná zítra nebo pozítří , se uvidí .)